Společnosti

Počet stran: 120

Datum vydání: květen 2018

Osm nepatrných okamžiků, osm větších rozhodnutí. Na začátku všeho je vždy velká tržnice a záleží pouze na tom, jak kdo nakoupí. Ne každý příběh však musí skončit prohrou. Hodnocení už je na jiných. Sbírka jemně propletených osmi povídek zasazených do současnosti poukazuje na stav dnešní společnosti postavené na bezcitnosti a materiálním životě. Knižní samostatný debut je na světě.

Knihu si můžete koupit zde.

 

PRAHA VE 100 SLOVECH

     

Počet stran: 120

Datum vydání: listopad 2016

Sbírka povídek vydaná v rámci soutěže „Praha ve 100 slovech". Projekt se konal v roce 2016 v ČR porpvé. V knize se objevila mini věc s názvem "místo", kterou si můžete přečíst hned vedle mezi povídkami. 

 

Emily Brontëová - NA VĚTRNÉ HŮRCE

Audio kniha

Datum vydání: listopad 2016

Světovou klasiku jsme do rozhlasové podoby upravili společně s Petrou Ševců. Po čtyřech letech od odvysílání si desetidilná dramatizace románu našla cestu také na CD. 

 

LITERÁRNÍ NADĚJE ČESKÉ REPUBLIKY

LITERÁRNÍ NADĚJE ČESKÉ REPUBLIKY

Počet stran: 220

Datum vydání: leden/únor 2015

Knižní vydavatelství Petra Doležala představuje žánrově nevyhraněnou publikaci vybraných začínajících i zkušenějších autorů. Ti knihu zaplnili povídkami, esejemi, básněmi, baladami, aj.. V publikaci mohou čtenáři najít také moji krátkou povídku s názvem Dortík (k přečtení i zde na webu).